Vše o táboře (i fotky)

  • Zde můžete sledovat fotky. Zatím dorazily ty od Vojty a něco od Anežky. Fotky posílané průběžně během tábora jsou na konci.

Fotky od Vojty Marvala.

Fotky z letošního tábora tak, jak mi je průběžně posílali vedoucí.

Takže pro toho, kdo tam ještě nebyl: tábor se jmenuje Vlčice, nalézá se v údolí Stříbrného potoka asi 2 km od městečka Šluknov a pořádáme ho již přes 30 let. Jezdíme tam vždy prvních 14 dní o prázdninách. Letos to bude od 1.7. do 15.7. 2023. Na táboře máme kuchyň a jídelnu. Bydlíme ve stanech s podsadou na mýtině u kraje lesa. Kolem teče potok a nedaleko je rybník, kam se chodíme koupat. Vaříme si sami na vlastnoručně postavených kamnech, večer hrajeme na kytaru u táboráku. Kdo chce, může si vypůjčit video z předchozích let nebo si prohlédnout fotogalerii na našich webových stránkách. Kromě kamarádů tě na táboře čekají výlety, spousta her a taky práce se dřevem.
Na tábor bereme děti z oddílu, jejich kamarády a děti, které s námi jezdí. Také nabízíme volná místa dalším dětem. Jako dozor pojede 8 vedoucích a 1 instruktor. Nejvyšší počet dětí je třicet. Cena tábora je 5 900 Kč. Úrazové pojištění je v rámci celoroční činnosti oddílu (členové oddílu jsou celoročně pojištěni). V ceně tábora zahrnuto není. Rodiče mohou v práci požádat o příspěvek z FKSP. Příslušné formuláře dostanete po odevzdání vyplněné přihlášky, které jsou ke stažení zde: http://www.chdk.cz/tabor/.  Odevzdejte je, prosím, vyplněné nejpozději do 15. června anebo podle dohody. Další případné dotazy zodpovíme po telefonu nebo na schůzkách. Rezervujte si místo na táboře už teď, není potřeba nic vyplňovat, stačí to říct.

Kontakty:
hlavní vedoucí Standa Marval:
email: ltvlcice@gmail.com
telefon: 736 528 935