Vše o táboře (i fotky)

 • Cesta na tábor byla bez problému, tábor funguje a vše je tak, jak má být.
 • Zde fotky z letošního tábora tak, jak mi je průběžně posílají vedoucí.

Takže pro toho, kdo tam ještě nebyl: tábor se jmenuje Vlčice, nalézá se v údolí Stříbrného potoka asi 2 km od městečka Šluknov a pořádáme ho již přes 30 let. Jezdíme tam vždy prvních 14 dní o prázdninách. Letos to bude od 29.6. do 13.7. 2024. Na táboře máme kuchyň a jídelnu. Bydlíme ve stanech s podsadou na mýtině u kraje lesa. Kolem teče potok a nedaleko je rybník, kam se chodíme koupat. Vaříme si sami na vlastnoručně postavených kamnech, večer hrajeme na kytaru u táboráku. Kdo chce, může si vypůjčit video z předchozích let nebo si prohlédnout fotogalerii na našich webových stránkách. Kromě kamarádů tě na táboře čekají výlety, spousta her a taky práce se dřevem. Námětem letošní celotáborové hry jsou Rytíři krále Artuše – volně zpracovaný námět se středověkou tématikou. Letní tábor je určen pro děti od 8 do 15 let.
Na tábor bereme děti z oddílu, jejich kamarády a děti, které s námi jezdí. Také nabízíme volná místa dalším dětem. Jako dozor pojede 8 vedoucích a 1 instruktor. Nejvyšší počet dětí je třicet. Cena tábora je stejná jako loni 5 900 Kč. Úrazové pojištění je v rámci celoroční činnosti oddílu (členové oddílu jsou celoročně pojištěni). V ceně tábora zahrnuto není. Rodiče mohou v práci požádat o příspěvek z FKSP. Příslušné formuláře jsou ke stažení zde. Odevzdejte je, prosím, vyplněné co nejdříve anebo podle dohody. Další případné dotazy zodpovíme po telefonu nebo na schůzkách. Dejte nám vědět opravdu co nejdříve, kapacita tábora je 30 dětí a v letošním roce je o účast velký zájem.

Budeme od Vás potřebovat následující vyplněné a podepsané dokumenty:

 1. Přihlášku na letní tábor.
 2. Přílohu č.1 – souhlas se zpracováním osobních údajů.
 3. Přílohu č.2 – souhlas poskytnutí informace o zdravotního stavu dítěte. (Prosím nevyplňujte jméno vedoucího komu je souhlas poskytnut – nevíme kdo z vedoucích letního tábora bude v daný okamžik komunikovat s lékaři v případě nutnosti ošetření).
  Na základě těchto dokumentů je Vaše dítě přihlášeno na náš dětský tábor a budou Vám zaslány podklady k zaplacení pobytu.
  Dále budeme potřebovat posudek o zdravotní způsobilosti dítěte na zotavovací akci. Ten vystavuje lékař Vašeho dítěte a platí dva roky. Nám stačí kopie. Originál si ponechte k dalšímu případnému využití.
  Tyto 4 výše zmíněné dokumenty můžete zaslat v PDF elektronicky, ale pro naše táborové účely vyžadujeme i fyzickou formu dokumentu. Můžete je odevzdat na schůzce Šťovíka anebo je poslat poštou jako obyčejné psaní na tuto adresu: Vojtěch Marval; Branišovská 20, 143 00, Praha 4 – Točná.
  Učiňte tak prosím neprodleně po oznámení účasti Vašeho dítěte na letním táboře. V den odjezdu si vybereme od dětí ještě vyplněné potvrzení o bezinfekčnosti.
  V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat hlavního vedoucího.

Hlavní vedoucí LT Vlčice
Standa Marval
+420 736528935
lt.vlcice@gmail.com

Kontakty:
hlavní vedoucí Standa Marval:
email: ltvlcice@gmail.com
telefon: 736 528 935